۰

قیمت روز ایزوگام در سال 98

در این مقاله سعی داریم مطالبی در رابطه با قیمت روز ایزوگام در سال 98 صحبت کنیم. مرغوبیت و کیفیت محصول هدف اصلی مشتریان در زمان انتخاب کالای مورد نظر است. این محصول امروزه چه در مرحله پی و فوندانسیون و چه در مراحل پایانی کار و ایزوله سازی پشت بام و دیگر مکانهای مختلف ساختمان، مورد استفاده قرار می گیرد. اما چه عواملی می تواند در کیفیت محصول و قیمت آن تاثیر گذار باشد؟ برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

 قیمت روز ایزوگام در سال 98

- سوالاتی که در ادامه و در خصوص قیمت روز ایزوگام در سال 98 ،  به آن ها پاسخ داده خواهد شد به این شرح هستند:

*صنعت ایزوگام چگونه شناخته شد؟

*آیا امکان خرید اینترنتی ایزوگام وجود دارد؟

* در هنگام خرید ایزوگام باید به چه نکاتی دقت کرد؟

* از کدام شرکت می توان بهترین ایزوگام را خریداری نمود؟

*در هنگام خرید ایزوگام چگونه به کیفیت و مرغوبیت  جنس آن اطمینان کنیم؟

* به طور کلی اجزای تشکیل دهنده یک ایزوگام را چطور باید عنوان کنیم؟

*ایزوگام بر حسب مواد تشکیل دهنده آن به چند دسته تقسیم می شوند؟

* ایزوگام در چه مواردی مورد مصرف قرار می گیرد؟

*آیا مکان های قابل ایزوگام کردن، می توانند در قیمت گذاری ها موثر باشند؟

*چه عواملی می تواند بر قیمت گذاری ایزوگام موثر باشند؟

* در هنگام استفاده از ایزوگام باید چه نکاتی را مورد توجه قرار داد؟

*آیا می توان ایزوگام را در دسته بندی های مختلف جای داد؟

*انواع رول های ایزوگام در بازار چه مشخصاتی دارند؟

 

 قیمت ایزوگام در سال 98

 

صنعت ایزوگام چگونه شناخته شد؟

در ابتدای بررسی موضوع اصلی مقاله یعنی قیمت روز ایزوگام در سال 98 ، بهتر است آشنایی اجمالی با صنعت ایزوگام پیدا کنیم. همانطور که می دانید در دنیای مدرن، همه ی صنایع در حال رشد لحظه ای هستند. صنعت ساختمان سازی نیز از این قائله مستثنی نمی باشد. یکی از پروژه های تاریخ بشریت که همواره با پیچیدگی های خاص و طولانی مدت همراه بوده، صنعت ساخت و ساز و طراحی های مدرن و به روز آن می باشد. افراد همواره به دنبال شیوه های گوناگون ساخت برای مکانی امن و در عین حال مرفه و زیبا هستند.

در کشور ما نیز با توجه به مناطق آب و هوایی مختلف در تمای نقاط، مهندسین به دنبال استفاده از راهکار هایی در جهت ساخت سرپناهی امن همراه با تمامی امکانات رفاهی برای افراد جامعه هستند. در سالهای نه چندان دور با توجه به وفور منابع نفتی و بر حسب اقلیم گوناگون در سطح کشور استفاده از قیر گونی به نوعی یکی از رایج ترین نوع عایق کاری رطوبتی محسوب می شد.

این روش علاوه بر هزینه گزافی که به دنبال داشت نیازمند عوامل انسانی فراوان و ملزومات دیگر نیز بود و در عین حال ظاهری نامناسبی در نمای بیرونی ساختمان ایجاد می کرد. به تدریج با پیشرفت فناوری نوین در صنعت ساختمان سازی برای این نوع از سیستم ضد رطوبتی، جایگزینی مناسب تر از نوع عایق های پیش ساخته که به نوعی بر پایه قیر بود، مورد استفاده قرار گرفت. محصول جدید که با نام ایزوگام وارد بازار ساخت و ساز شد علاوه بر مقرون به صرفه تر بودن از لحاظ هزینه های جانبی و خرید دیگر ملزومات لازم، عمر بیشتری نسبت به دیگر روش های رایج در آن زمان را داشت.

آنچه در رابطه با این محصول بسیار قابل توجه و مورد استقبال قرار گرفت، عدم پوسیدگی  و وزن بسیار سبک آن که در کنار ترمیم ساده و بدون هزینه زیاد، همچنین مقاومت بالای ایزوگام در مواجه با سرما ، گرما، رطوبت، اشعه نور خورشید و یخ زدگی بود که این محصول را بسیار کارآمد و موثر تر نشان می داد.

آیا امکان خرید اینترنتی ایزوگام وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بی تردید باید گفت که بله، با توجه به پیشرفت های روز افزون در صنعت ساختمان سازی و همچنین فناوری های ارتباطی به راحتی می توان محصولات مربوطه را خریدار نمود.  شرکت های سازنده ایزوگام بخش عظیمی از فروش خود را مدیون فروش های اینترنتی هستند و این امکان را برای تمامی هموطنان خود فراهم کرده اند که از هر کجایی کشور بتوانند با دفتر مرکزی تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط و تبادل آدرس، محصولات مورد نظر خود را از نمایندگی های معتبر یا درب منزل تحویل گیرند. به یاد داشته باشید که اعتبار برند و شرکت سازنده یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت انواع ایزوگام می باشد. همانطور که از تبلیغات و سابقه شرکت ها مشخص است به راحتی می توان کیفیت ایزوگام و مرغوبیت مواد تشکیل دهنده آن را تشخیص داد.

در هنگام خرید ایزوگام باید به چه نکاتی دقت کرد؟

 یکی از شاخص های خرید ایزوگام که گاه به اشتباه جز ابتدایی ترین مشخصه ها در هنگام خرید ایزوگام در نظر گرفته می شود هزینه و قیمت این محصول است. به یاد داشته باشید که آنچه باید در گام اول باید در نظر بگیرید کیفیت و مرغوبیت محصول خریداری شده است. در رابطه با قیمت آن نیز می توانید بعدا تصمیم بگیرید. هدف اصلی خرید محصول باید مرغوبیت نوع کالا برای استفاده در بار اول یا ترمیم ایزوگام پیشین باشد.

این روزها شرکت های بسیاری در راه خرید و فروش ایزوگام های با کیفیت قدم برداشته اند. جالب است بدانید که این محصول هر بار با کیفیت بهتر و در انواع و اقسام مختلف در اختیار مشتریان قرار می گیرد. تنوع ایزوگام، کار را برای انتخاب آن کمی سخت می کند چرا که افراد معمولی دانش و اطلاعات کافی درباره این محصول و نحوه استفاده از آن در تقسیم بندی های مختلف را ندارند. در این قسمت سعی بر آن است که نکاتی در رابطه با ویژگی های ایزوگام در اختیار شما گذاشته شود تا در هنگام خرید بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

خرید ایزوگام

از کدام شرکت می توان بهترین ایزوگام را خریداری نمود؟

و اما در ادامه مقاله خود در خصوص موضوع قیمت روز ایزوگام در سال 98 ، تصمیم داریم نحوه خریداری ایزوگام را از بهترین شرکت ها با شما در میان بگذاریم. در پاسخ به این سوال باید گفت که در زمان خرید ایزوگام باید این محصول را از چند فیلتر عبور دهید. در ابتدا به جنس ایزوگامی که می خواهید انتخاب کنید و عملکرد آن دقت کنید چرا که مرغوبیت این محصول باعث افزایش طول عمر ساختمان و رضایت ساکنین آن می شود. همانطور که گفته شد شرکت های زیادی این محصول را ارائه می دهند که به طبع هر کدام دارای معایب و مزایایی ویژه هستند، پس در هنگام خرید این محصول سعی کنید معتبرترین آنها را انتخاب کنید.

یکی دیگر از فیلترهای عبوری این محصول، انتخاب شرکت ارائه دهنده آن است. در هنگام خرید سعی کنید پاسخ این سوالات را به دست آورید:

*آیا شرکت توزیع کننده ایزوگام سابقه ی درخشانی در این امر دارد؟

*آیا دارای مجوز خاصی برای فروش ایزوگام و دیگر مصالح ساختمانی است؟

*آیا ایزوگامی که انتخاب کردید از همه لحاظ استاندارد های لازم را دارا است؟

*آیا شرکت توزیع کننده این محصول خدمات پس از فروش دارد؟

بهترین ایزوگام

تمامی سوالات عنوان شده به نحوی می توانند در قیمت گذاری ها موثر باشند. شما می توانید برای رسیدن به پاسخ سوالات تان به وب سایت های معتبر مراجعه کنید و یا با افرادی که قبلا از ایزوگام این شرکت ها استفاده نموده اند، مشورت نمایید. به یاد داشته باشید که هزینه های مربوط به این محصول رابطه مستقیم با کیفیت و مرغوبیت آن دارد.

 در هنگام خرید ایزوگام چگونه به کیفیت جنس آن اطمینان کنیم؟

بعد از آن که از فیلتر اول عبور کرد و شرکت ارائه دهنده این محصول را انتخاب نمودید، باید به جنس ایزوگام مورد نظر خود دقت کنید. همانطور که گفته شد اجناس شرکت ها بر اساس نوع کیفیت آن ها در دسته های مختلف تقسیم می شوند. در هنگام انتخاب محصول مورد نظرتان می توانید به روش کیفیت آن را بسنجید:

-روش اول: تست یخ زدگی یکی از روش های موثر در انتخاب ایزوگام است. شما با این آزمایش می توانید از مرغوبیت و کیفیت محصول اطمینان حاصل کنید. در این روش شما باید تکه ای از ایزوگام را به مدت دو ساعت داخل فریزر قرار دهید و به این گونه آن را در مواجه با سرمای احتمالی تست کنید. پس از دو ساعت ایزوگام را خارج کرده و خم کنید. شکنندگی ایزوگام دلیل بر بی کیفیتی و نامرغوبی آن است، اما چانچه ایزوگام خم شده و بدون هیچ تغیری به حالت اولیه خود باز گشت، می توانید به مرغوبیت آن کالا اطمینان داشته باشد.

-روش دوم: این آزمایش را می توان بدون هیچ امکاناتی انجام داد. چرا که کیفیت ایزوگام را می توان از بوی آن تشخیص داد. محصولات نامرغوب به خاطر داشتن الیاف مصنویی نامرغوب و دیگر مشتقات بی کیفیت، دارای بوی نامطبوعی می باشند. این محصول دارای چسبندگی کم و نفوذ ناپذیری محدود است. در مقابل محصولات با کیفیت بوی مطبوعی دارند چرا که از مواد اولیه مرغوب ساخته شده اند. این را به یاد داشته باشید که برخی محصولات بی کیفیت در ابتدا بوی نامطبوع ندارند، اما مدتی پس از شروع به کار بوهای نامطبوعی از خود نشان می دهند.

-روش سوم: سومین شاخصی که می تواند دلیل بر مرغوبیت ایزوگام باشد حالت کشسانی این محصول است. برای این که از مرغوبیت ایزوگام اطمینان پیدا کنید بر روی آن تست کشسانی را انجام دهید. محصول با کیفیت در مواجه با این آزمایش حالت کشش خود را حفظ کرد و پاره نمی شود. مسلما این یک امتیاز مثبت برای محصول است زیرا با اطمینان خاطر می توان از آن استفاده کرد. این در صورتی است که محصول نا مرغوب، بدون هیچگونه تحملی در مقابل نیرویی کششی مقاومتی نشان نداده و به سرعت پاره می شود.

مجددا تاکید می شود که تمامی روش های عنوان شده می توانند تاثیر مستقیم بر روی قیمت محصول داشته باشد، پس در هنگام خرید ایزوگام به تمامی روش های بیان شده دقت کنید تا در مقابل هزینه انجام شده محصول با کیفیت و مرغوبی دریافت نمایید.