۰

(قیمت جاروبرقی های پارس خزر )

نظافت و آراستگی منزل در میان خانواده های ایرانی اهمیت بسیاری دارد اما مرتب و تمیز بودن برای برخی از افراد کار زمان بر و خسته کننده به حساب می آید البته با پیشرفت تکنولوژی ،جاروبرقی ها ،بخارشوی ها و دیگر وسایل برقی نظافت و شستشو به کمک خانم ها آمده اند و این امر زمان بر و دشوار را به یک فعالیت لذت بخش بدل کرده اند .

جاروبرقی وسیله ای است که به وسیله ی مکش ،گرد وغبار را جمع آوری میکند .البته امروزه جاروبرقی ها قابلیت جمع آوری آب را نیز دارند و اصطلاحا به آن جاروبرقی های آبی می گویند .

شاید شما هم برای خرید جاروبرقی به عنوان یکی از اقلام ضروری نظافت منزل ، به بازار مراجعه کرده‌اید، برخی از نمونه‌های خارجی این وسیله که مشابه به نمونه های ایرانی آن هستند اما برند معروف و خاصی به حساب می آیند  قیمت‌های نجومی داشته و برای همه ی افراد جامعه قابل خریداری نیستند ، اما توصیه ما به شما این است که برای خرید جاروبرقی متکی به برند خاصی نباشید و صرفا به دلیل برند یک محصول آن را خریداری نکنید بلکه لازم است تا یک به یک ویژگی و قابلیت های آن را مورد بررسی قرار دهید .

برای مشاهده و خرید جاروبرقی  اینجا کلیک کنید .

در این مقاله سعی داریم از تاریخچه پیدایش جاروبرقی ها شروع کرده و در انتها به بررسی ویژگی های یک جاروبرقی خوب و مناسب بپردازیم ،هدف این مقاله بررسی جاروبرقی های پارس خزر وبررسی مدل های متفاوت آن از نظر قابلیت و قیمت گذاری است.

اگر بخواهیم به تاریخچه پیدایش این وسیله بهداشتی و نظافتی بپردازیم،اولین جاروبرقی توسط شخصی به نام آیوز مک گافی اختراع گردید ودر آمریکا ثبت شد، این جاروبرقی در واقع پایه جاروبرقی های امروزی بوده و به عنوان اولین جاروبرقی در جهان شناخته شد . نیروی کار این ماشین با یک چرخ دنده انرژی خود را تامین می کرد .

به طور یقین اولین جاروبرقی که تقریبا ظاهری شبیه به جاروهای امروزی داشت در سال 1927 میلادی توسط شرکت الکترولوکس ساخته شده است. پس از جنگ جهانی دوم این وسیله دست خوش تغییرات فراوانی شد و هر روز تکنولوژی تولید آن تغییر می کرد.

اولین سابقه تولید جارو برقی در ایران مربوط به سال 1357است، یک تولیدکننده داخلی تحت لیسانس الکترولوکس سوئد اقدام به تولید 26800 دستگاه جارو برقی نمود. پس از آن و به دلیل  استقبال ایرانی ها از این محصول ، میزان تولید به مرور افزایش یافته و در سال 1364 به 7000,99 دستگاه بالغ گردید.

انواع جاروبرقی

جاروبرقی ها از نظر ظاهر به دوگروه تقسیم بندی میشوند :

1-جاروبرقی ایستاده

جاروبرقی های از نوع ایستاده میتوانند به شکل عصایی یا سطلی باشند ولی هنگامی که از جاروبرقی های ایستاده صحبت می کنیم بیشتر منظورمان جاروهایی  هستند که مخزن زباله‌ی آن‌ها، موتور، پارویی و دستگیره همگی در یک بدنه جای گرفته‌اند و مهم‌ترین ویژگی آن‌ها این است که قطعه ای به نام خرطومی ندارند ،البته این جاروبرقی‌ها طی زمان تغییرات زیادی در موتور و مخزن خود  داشته‌اند ولی ظاهر کلی آن‌ها تغییر چندانی نکرده است. در مدل‌های پیشرفته قسمت موتور جارو طوری طراحی‌شده تا بتوان آن را از بدنه جدا کرد و به‌صورت جاروی دستی هم از آن بهره برد. جاروهای عصایی به خاطر ظرفیت محدود مخزن زباله برای مساحت‌های بزرگ مناسب نیستند و معمولا سیم‌جمع‌کن ندارند و سیم برق آن‌ها به‌صورت دستی جمع شده و به گیره‌های روی بدنه آویزان می‌شود.

جاروهای سطلی از انواع دیگر جاروبرقی های ایستاده هستند که برای خانه ها و اماکن بزرگ مناسب هستند ،این دستگاه ها مخزن بزرگی دارند که در مقایسه با جاروبرقی های خوابیده دیرتر پر می شوند .

2-جاروبرقی خوابیده

جاروبرقی‌های خوابیده همان‌هایی هستند که با شنیدن کلمه‌ی «جاروبرقی» معمولا در ذهن تمامی کاربران تداعی می‌شوند. شاخصه‌ی اصلی این دستگاه‌ها وجود خرطومی و لوله‌ی فلزی آن‌هاست.

نوع خوابیده متداول‌ترین طراحی جاروبرقی محسوب می‌شوداین جاروهای برقی، قدرت مانور بالایی دارند؛ به راحتی جابه‌جا می‌شوند، وزن کمی دارند و کاربر می‌تواند آنها را به سرعت در جهات مختلف به حرکت درآورد. در واقع همین قابلیت مانور بالا محبوبیت این دستگاه‌ها را دوچندان کرده است.

اگر بخواهیم جاروبرقی ها را براساس ویژگی های دیگر تعبیه شده در آنها قسیم بندی کنیم این محصولات براساس نحوه جمع اوری زباله و گرد وغبار نیز در دونوع کیسه دار و بدون کیسه یا مخزنی به بازار لوازم خانگی عرضه می شود .

1-جاروبرقی های کیسه دار

دراین جاروبرقی ها ، کیسه های مخصوصی برای هدایت زباله ها  از جنس پارچه ، کاغذ یا مواد پلیری تعبیه شده است .کیسه های این مدل از جاروبرقی پس از پرشدن نیاز به تخلیه یا تعویض دارند ،کیسه ای این جاروبرقی ها از نوع دائمی و یکبار مصرف هستند که نوع یکبار مصرف آن قابل شستشو وخالی کردن است.

2- جاروبرقی های بدون کیسه

جاروهای مخزن‌دار از مخزن پلاستیکی برای نگهداری زباله استفاده می‌کنند. شاید تصور کنید که با خرید جاروبرقی مخزنی از شر خرید پاکت و هزینه‌های دوره‌ای آن خلاص خواهید شد. اما بد نیست بدانید که درجاروبرقی بدون کیسه ، فیلترهای قوی‌تری تعبیه شده‌اند تا گرد و غبار به خارج از دستگاه راه پیدا نکند . این موضوع به معنای استفاده بیشتر از فیلتر و بالطبع استهلاک سریع‌تر فیلتر گرد و غبار خواهد بود که نیاز به شستشو و تعویض دارد.

اینکه جاروبرقی کیسه دار بهتر است یا  جاروبرقی مخزنی بستگی به عادت مصرف‌کننده دارد؛ اگر جزو افرادی هستید که پس از هر بار استفاده از دستگاه حوصله تخلیه یا تعویض کیسه را ندارید، نوع مخزن دار برایتان مناسب‌تر است؛ مخصوصا جاروبرقی سطلی که ظرفیت مخزن آن بسیار بالا بوده و مدت زیادی نیاز به تخلیه ندارد. این را هم بدانید که قیمت جاروبرقی کیسه ای تفاوت چندانی با مدل‌های بدون کیسه ندارد.

در جاروبرقی های کیسه ای، نیازی نیست که به طور مداوم فیلتر یا مخزن را تمیز کرده و شستشو نمائید. این درحالی است که مخزن و فیلتر جاروهای بدون کیسه می بایست به صورت مرتب شستشو و تمیز گردد. لذا می توان گفت که در جاروهای کیسه دار، مسائل بهداشتی به میزان بسیار بالایی در مقایسه با مدل های بدون کیسه رعایت می شود.

هر دو نوع جاروبرقی کیسه دار و بدون کیسه دارای فیلتر می باشد. وظیفه این فیلتر، جلوگیری از ورود گرد و غبار نرم و ریزِ مکش شده به مخزن می باشد. این فیلتر در مدل های کیسه دار در مقایسه با مدل های بدون کیسه بهتر عمل می کند.

برای افرادی که مبتلا به آلرژی هستند ، جاروبرقی های کیسه دار پشنهاد می شود؛ به علت بسته بودن این کیسه ها، گرد و خاک و ذرات معلق آلاینده مکش شده به خوبی در داخل کیسه قرار می گیرد ،این در حالی است که جاروبرقی های بدون کیسه می توانند برای سلامت افراد به خصوص افراد مبتلا به آلرژی و آسم، مشکل ساز باشند.

از دیگر تفاوت های این دو مدل جاروبرقی هاشفاف بودن مخزن مدل های بدون پاکت است که به راحتی کاربران بتوانند از پر یا خالی بودن مخزن گرد و غبار اطمینان خاطر پیدا کنند این در حالی است که در مدل های پاکت دار، به این راحتی متوجه این موضوع نمی شوید.

به طور کلی تفاوت های این دو مدل جاروبرقی شامل موارد زیر می شود:

مدل پاکت دار

مدل بدون پاکت (مخزنی)

عدم نیاز به شستشو و تمیز کردن مداوم مخزن و فیلتر
نیاز به شستشو و تمیز کردن مداوم مخزن و فیلتر
رعایت بالای بهداشت
رعایت پایین بهداشت
عملکرد بالای فیلتر
عملکرد پایین فیلتر
مناسب برای افراد مبتلا به آلرژی و آسم
عدم توصیه به افراد مبتلا به آلرژی و آسم
نیاز به خرید کیسه جدید و بخصوص مدل جاروبرقی
عدم نیاز به خرید کیسه
عدم مشاهده میزان پُر بودن یا اشیای مکیده شده
اطلاع از پُر بودن دستگاه یا اشیای مکیده شده
اختصاص بخشی از مخزن به کیسه
بالا بودن ظرفیت مخزن به دلیل نبود کیسه

 

حال که با تاریخچه پیدایش جاروبرقی ها و انواع آنها آشنا شدیم بهتر است با یکی از برند های برتر ایرانی در زمینه تولید جاروبرقی ها آشنا شویم و سپس به بررسی یک به یک ویژگی ها و قابلیت های تعبیه شده در آن بپردازیم.

پیدایش برند پارس خزر

این برند در ابتدا با نام توشیبا و باهمکاری کارخانه توشیبای ژاپن در سال 1347در استان گیلان فعالیت خود را آغاز کرد .در آبان ماه سال 1361نام شرکت پارس توشیبا به شرکت صنعتی پارس خزر تغییر یافت.

شرکت صنعتی پارس خزر تولید کننده لوازم خانگی ساخت ایران با بیش از نیم قرن تجربه است و محصولات آن شامل انواع ماشین لباسشویی 7 و 8 کیلویی ،پنکه های رومیزی و ایستاده ، دیواری  وسقفی ، هواکش ،شومینه برقی ،فن هیتر ،بخاری برقی ،پلوپز ، بخار پز ، سرخ کن ،آون توستر ،ساندویچ ساز ، کباب پز ،تخم مرغ پز ، چرخگوشت ،غذاساز ، همزن  ،آسیاب وجاروبرقی ، جارورقی عصایی، بخار شور ، اتوبخار ،سشوار وتصفیه هوا می باشد.

تولیدات این شرکت از سال ۱۳۴۷ تا ۱۳۶۱ با برند پارس توشیبا و از سال ۱۳۶۱ تاکنون با برند تجاری پارس خزر و سایا به بازارهای داخلی و جهانی عرضه می شوند.

جاروبرقی های پارس خزر از اولین تولیدات و محصول سالیان دور این گروه است .اولین مدل جاروبرقی های پارس خزر در مدل 104و با مشارکت تولیدکنندگان اروپایی تولید و پس از استقبال مصرف کنندگان وخریداران برند پارس خزر در مدل های بعد بیشتر توسعه یافت و  مدل 404 ،تارو ،625،707،724 یکی پس از دیگری به گروه محصولات جاروبرقی این مجموعه اضافه شد.

جاروبرقی پارس خزر که اکنون با توسعه مدل های جدید رفته رفته تحت لیسانس بوش آلمان  در برخی از مدل های خود تکمیل شده است ،اکنون باتولید جاروبرقی مدل‌های ۲۵۰۰W، ۲۲۰۰W، ۲۰۰۰W TURBO، ۲۰۰۰W، و ۸۰۸ یا همان کمپرسور با برند پارس خزر که مدل اخیر (جارو برقی کمپرسور) از تکنولوژی کنترل روی دسته بهره می‌برد، یکی از پر طرفدارترین جارو برقی‌ها، در گروه جاروبرقی‌های پارس خزر است.

برند پارس خزر در گروه جاروهای شارژی نیز جاروی شارژی شارک، یکی از جاروهای کوچک و کم حجم و قابل استفاده بدون‌سیم را ارائه داده است ،این جاروبرقی پس از شارژ باتری ،قدرت بالایی داشته که کنترل آن توسط کاربر به دلیل شکل طراحی و سهولت استفاده روی فرش، سرامیک، گوشه‌های منزل، مبل و موکت دستیار بسیار  خوبی برای تمیزی و پاکیزگی و ریخت و پاش‌های جزیی است.

محصول جارو برقی پارس خزر با کیسه‌های دائمی، هپا و کاغذی بنا به برخی مدل‌ها می‌تواند علاوه بر استفاده بهینه از موتور جاروبرقی در هنگام استفاده از پاکت‌های کاغذی عمر موتور جارو برقی را طولانی‌تر می‌کند.  

زمان تعویض پاکت جاروبرقی بهتر است فیلترهای داخلی و انتهایی جاروبرقی نیز همزمان بازدید و تعویض شوند، علاوه‌ بر بهتر شدن وضعیت ورود و خروج  هوا به داخل محفظه جارو، استفاده بهتری از دستگاه شود.

پاکت و فیلتر کلیه مدل‌های جاروبرقی و جارو شارژی پارس خزر را می‌توان از مراکز خدمات پس از فروش پارس خزر (شرکت بازرگانی پارس شید) خریداری کنید.

در ادامه لازم است بدانید که هرکدام از جاروبرقی های پارس خزر ویژگی خاصی داشته و انتخاب هرکدام از آنها بسته به سلیقه و میزان انتظار شما از جاروبرقی مصرفیتان است ، در ادامه ما به بررسی تعدادی از جاروبرقی های پارس خزر میپردازیم تا بتوانید بهترین  مدل از میان جاروبرقی ها داشته باشید .

قدرت مکش بالا

جارو برقی‌ها در واقع از طریق قدرت مکش کار می‌کنند. این قدرت توسط یک موتور داخلی ایجاد می‌شود. هرچه موتور قوی‌ تر باشد قدرت مکش ایجاده شده هم قوی‌ تر خواهد بود. در نتیجه جارو برقی کارآمدتر است و برای مکیدن تمام خاک و گرد و غبار عملکرد بهتری دارد. هنگام انتخاب و خرید  جارو برقی به سطح قدرت آن توجه کنید .قدرت موتور ربطی به خارجی یا ایرانی بودن محصول ندارد و بستگی به موتور به کاررفته در آن .نکته مهم دیگر این است که از قدرت موتور به بهترین نحو برای جمع آوری گرد و غبار و تنظی مکش دستگاه استفاده کند ،برای این کار باید تمام اجزای جارو برقی با یکدیگر کار کنند تا جریانی بهینه از هوا برای مکیدن تولید شود.

میزان صدای تولیدی در جاروبرقی

میزان صدای تولیدی در جاروبرقی در تعیین و انتخاب  جاروبرقی خوب بسیار موثر است ،همه ی جاروبرقی ها میتوانند سروصدا تولید کنند و به طور حتم این ویژگی مثبتی نیستف امروزه برخی از جاروبرقی های تولیدی دارای حالت سکوت هستند یعنی هنگام نظافت هیچ گونه صدایی تولید نمیکنند.

مصرف برق پایین

میزان مصرف انرژی و هزینه هایی که یک جاروبرقی ایجاد میکند راحتما باید در نظر داشته باشید.باتوجه به افزایش هزینه های مصرفی ،مصرف بهینه انرژی و استفاده از کالاهای کم مصرف ودوستدار محیط زیست اهمیت بالایی دارد  به همین علت پیشنهاد ما به شما خرید جاروبرقی هایی با گرید انرژی A  می باشد.چراکه این کالا ها بازدهی بالاتر و مصرف انرژی کمتری دارند.

بدنه و دسته ارگونومیک

جاروبرقی های پارس خزر  برای ایجاد یک  تجربه لذتبخش از جاروبرقی ها  از طراحی های ویژه و ارگونومیک برای دسته جاروبرقی های خود استفاده کرده است  قابلیت تلسکوپی بودن دسته ی این جاروبرقی ها که به کاربران امکان می دهد در صورت نیاز اندازه دسته را کوتاه یا بلند کنند. این امر به استفاده کننده این امکان را می دهد تا براساس نیاز خود، یک اندازه مناسب را انتخاب کند و در نهایت میزان فشار را کاهش داده و به این ترتیب راحت تر از جارو استفاده کند.

 اگر بخواهیم این جاروبرقی را از لحاظ طراحی بدنه مورد بررسی قرار دهیم ،طراحی جاروبرقی پارس خزر مدل VC-2200W ساده و کلاسیک است ،شرکت پارس خزر این جاروبرقی ها را در رنگ های متنوع تولید و توزیع کرده تا کاربران با توجه به سلیقه رنگی خود یکی را انتخاب کنند.

جاروبرقی پارس خزر VC-2200W یک مخزن 8 لیتری دارد وبرای نظافت مکان هایی با مساحت بالا مناسب است ، تخلیه ی مخزن   این جارو برقی  به دلیل کیسه ای بودن آن ، کاملا بهداشتی است

برروی بدنه ی این جاروبرقی توان مکش و برند پارس خزر نوشته شده دکمه ی روشن و خاموش این جاروبرقی نیز برروی بدنه آن قابل مشاهدهاست .

برای تنظیم قدرت مکش  یک دکمه ی کشویی در قسمت میانی این جاروبرقی  تعبیه شده است تاکاربران با بالاپایین کردن آن بتوانند میزان مکش  دستگاه را به دلخواه کم و زیاد کنند.

جاروبرقی پارس خزر VC-2200W علاوه بر سری اصلی، از یک سری جانبی هم برخوردار است؛ این سری دو طرفه است که برای نظافت درزها و گردگیری روی مبلمان استفاده می شود. مثل تمامی  مدل های جاروبرقی پارس خزر این مدل نیز ، از لوله تلسکوپی بهره می برد؛وکاربران میتوانند  بسته به قد خود و نوعی که دوست دارند، آن را کوتاه یا بلند کنند .

همچنین نشانگر پر بودن مخزن آن به شما این امکان را خواهد داد، تا هنگام پر شدن کیسه شما را مطلع کند و با عوض کردن کیسه از کاهش مکش جاروبرقی جلوگیری کنید.

جاروهای کیسه دار، با پر شدن مخزن دچار افت مکش می شوند؛ برای جلوگیری از این وضعیت، قبل از پر شدن کامل کیسه یا هر موقع که افت مکش جاروبرقی تان را احساس کردید، کیسه ی آن را عوض کنید.

طول سیم این جاروبرقی حدود پنج متر است  و کاربران میتوانند تا حداکثر 8 متررا با این جاروبرقی ، بدون جداکردن سیم و تعویض جای پریز برق نظافت کنند . جاروبرقی پارس خزر VC-2200W را با ویژگی هایی همچون، فیلتر جریان ورودی هوا، پاکت هوا و فیلتر اسفنجی برای جریان خروجی هوا به عنوان یکی از جاروبرقی های باکیفیت این برند میشناسند .

توان بیشینه ی این جاروبرقی نزدیک به  2200 وات است ،برای این که به موکت، فرش یا محلی که آن را جارو می کنید، آسیبی وارد نشود، از مکش مناسب برای جارو کردن استفاده کنید؛ تا هم در مصرف انرژی صرفه جویی کنید، هم جاروبرقی به مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد. قیمت این جاروبرقی پارس خزر  از 2.050.000تا 2.750.000 است.

 

جاروبرقی توربو 2000محصول پارس خزر باتوان 2000وات یکی از بهترین گزینه های موجود از این برند قدیمی است .این جاروبرقی از نوع کیسه دار بوده و برای افرادی که به گرد و غبار آلرژی دارند و نمیتوانند از جاروبرقی های مخزن دار بدون کیسه استفاده کنند بسیار مناسب است .

. این جارو برقی ارزشمند از نوع جارو برقی با پاکت میباشد که بعد از مکیدن گرد و غبار توسط سری دستگاه به داخل پاکت هدایت میشوند.فیلتر ی که در این دستگاه ارزشمند تعبیه شده است، از نوع هپا میباشد.این فیلتر با ضد آلرژی بودن خود، وظیفه اصلی جذب گرد و غبار را به عهده دارد.در جهت بهبود بخشیدن به کیفیت عملکرد جاروبرقی ، لازم است این فیلتر همیشه پاک و تمیز شود. از همه مهم تر اینکه کیسه جارو برقی باید هر چند وقت تعویض شود.

جاروبرقی توربو 2000 با طراحی جمع و جور خود و وجود یک دستگیره برروی بدنه جاروبرقی علاوه بر راحتی حمل و نقل به روشن و خاموش کردن هرچه راحت تر دستگله نیز کمک میکند .

روی بدنه این دستگاه یک محفظه برای قرارگیری برس‌ها و سری‌های جارو طراحی شده و برای تنظیم قدرت مکش آن  یک کلید  ولومی  بزرگ تعبیه شده است که میزان مکش را کم و زیاد میکند.

سری هایی که بر روی جارو برقی پارس خزر مدل VC-2000 تقدیم میشود، جهت تمیز کردن مبلمان ،پرده و درزها میباشد که این سری ها در محفظه مخصوص دستگاه تعبیه شده است.

از دیگر قابلیت‌های این جاروبرقی  پارس خزر می‌توان به سیستم سیم‌جمع‌کن خودکار آن و  تجهیز رودی خروجی دستگاه به دو عدد فیلتر و سیستم پارک لوله تلسکوپی اشاره کرد.

لوله خرطومی این مدل به صورت 360 درجه میچرخد وکار کاربران را از لحاظ چرخاندن بدنه دستگاه برای نظافت قسمت های مخالف بدنه راحت تر می کند .

قیمت این جاروبرقی از 1.800.000 تا2.100.000 می باشد.

جاروبرقی پارس خزر مدل VC-808  یک جاروبرقی کم حجم بابهره گیری از موتور 1800 وات جاروبرقی قدرتمندی در بین محصولات پارس خزر محسوب می شود .

از ویژگی های ظاهری این جاروبرقی میتوان به بدنه پلاستیکی نیمه شفاف این جاروبرقی به همراه ولوم تنظیم میزان مکش دستگاه اشاره کرد ،این دکمه علاوه بر تنظیم مکش وظیفه روشن و خاموش کردن دستگاه را نیز دارد.

رای این جاروبرقی می توان از کیسه یک بار مصرف کاغذی استفاده کرد مزیت استفاده از این نوع کیسه ها این است که به راحتی با کیسه ی دیگری جایگزین می شوند و دردسر تمیز کردن کیسه را بر خلاف کیسه های دائمی ندارند اما خرید مدام کیسه های کاغذی شاید برای شما کمی هزینه بر باشد . این نکته را باید در نظر داشته باشید که هر زمان سه چهارم از کیسه پر شد آن را عوض کنید چون ممکن است از قدرت مکش جاروبرقی شما کاسته شود البته جاروبرقی پارس خزر مدل VC_808دارای نشانگر پر بودن مخزن روی بدنه می باشد که میزان پرشدگی مخزن را به شما نشان خواهد داد پس بنابراین می توانید بدون اینکه کیسه پر شده فشاری به موتور وارد کند آن را تعویض نمایید .

 تعبیه فیلتر دوگانه محافظ موتور از دیگر ویژگی های این جاروبرقی است که البته در بیشتر مدل های جاروبرقی پارس خزر قابل مشاهده است ، این فیلتر از ورود گرد و خاک به داخل موتور خودداری می کند و طول عمر موتور جاروبرقی را بالاتر میبرد تاکاربران  مدت زمان بیشتری بتوانید از آن استفاده کنند .

برای نظافت و زدودن گرد وغبار از  پرده ، مبلمان ، گوشه های اتاق ، زیر وسایلی مانند کمد و میز تلویزیون و یخچال و کلا هر جای دیگری که برای تمیز کردن دسترسی سختی دارند ، سری ها و برس های مختلفی همراه  این ارائه شده است مثلا از سری پارویی آن می توان برای سطوحی مثل فرش و پارکت و … استفاده کرد یا از سری دو طرفه کاربردی آن برای گردگیری مبلمان و پرده و همینطور از سری لوله ای باریک برای مکان هایی با دسترسی سخت استفاده می شود  .

طول سیم این جاروبرقی  5 متر و وزن آن  7 کیلوگرم می باشد ، وجود چرخ های بزرگ و روان با قابلیت چرخش 360 درجه نظافت را برای کاربران این جاروبرقی راحت تر و لذت بخش تر میکند .

 

 

شرکت پارس خزر به دلیل تنوع سلایق و علایق  مصرف کنندگان اقدام به طراحی وتولید انواع متفاوتی از جارو های برقی کرده است ، یکی  از این مدل ها ECO-1900W می باشد.

 در طراحی ظاهر این جارو برقی پارس خزر مدل ECO-1900W فاکتور سادگی اعمال شده ولی از لحاظ فنی دارای قابلیت های ویژه ای بوده که در ادامه به توضیح آن می پردازیم .

توان این جارو برقی 1900 وات بوده و مانند سایر مدل های جاروبرقی پارس خزر  مجهز به لوله تلسکوپی ،قابلیت چرخش 360  ولوله خرطومی دستگاه این امکان را به شما میدهد تا براساس قد خود دسته ی جاروبرقی راتنظیم کرده و از کمر درد و آسیب های ناشی از خم شدن هنگام جارو کشیدن جلوگیری کنید.

 جارو برقی پارس خزر مدل ECO-1900W از نوع جارو برقی های کیسه ای بوده و مجهز به یک نشان گر الکتریکی بوده که پرشدن کیسه را اطلاع میدهد.

جارو برقی پارس خزر مدل ECO-1900W مجهز به  فیلتر ورودی وخروجی بوده تا هوایی که از جارو برقی خارج میشود هیچ گرد و غبار و الاینده ای همراه نداشته باشد.

این جارو برقی مجهز به یک سیم کابل 5متری بوده که به شمااین قابلیت را میدهد تا شعاع 15 متری رابدون قطع برق نظافت کنید. جمع کردن این سیم به وسیله یک دکمه انجام میشود که برروی بدنه این جارو برقی ECO-1900Wتعبیه شده است.

همچنین جاروبرقی پارس خزر مدل ECO-1900W دارای تنظیم قدرت مکش بوده و میتوان براساس جنس سطح مورد نظافت میزان مکش را کم یا زیاد کنید.

از اقلام همراه این جارو برقی پارس خزر مدل ECO-1900W می توان به سری  پارویی ، سری گردگیری و سری باریک اشاره کرد.

یکی از موارد مهم برای داشتن کالا با طول عمر بالا ،  عایق کاری قطعات الکتریکی و وجود محافظ حرارتی برای موتور بوده،که در هنگام کار زیاد ، مسدود شدن خرطومی دسته ویا هر عملی که باعث گرم شدن موتور میشود از موتور محافظت کرده و به موتور جارو برقی آسیبی نمیرسد.

 دارای نشان استاندارد ملی ایران بوده که همین امر نشانه طراحی درست و ایمن این مدل جارو برقی پارس خزر میباشد.

قیمت این محصول پارس خزر از 1.622.000تا 1.650.000می باشد.

 

 

 

جاروبرقی «پارس خزر» مدل «VC-2500W» از محصولات شرکت پارس‌خزر است که از طراحی زیبا و قدرت بالایی بهره می‌برد. این جاروبرقی علاوه بر طراحی ظاهری شیک و زیبا، از کنترلر یا پنل کنترل ویژه‌ای نیز بر روی دسته بهره می‌برد. این پنل کنترل دیجیتال قابلیت تنظیم میزان مکش و حتی خاموش و روشن نمودن دستگاه را دارد که به سهولت استفاده از دستگاه می‌افزاید. مصرف‌کننده می‌تواند از کیسه‌ها یا پاکت‌های مختلف دائمی، کاغذی و ضد باکتری برای این مدل استفاده کند. علاوه بر این نشانگر میزان پر شدن مخزن نیز بر روی دستگاه تعبیه‌شده که به کمک آن ملاحظه خواهید کرد که چه زمان نیاز به تعویض پاکت کاغذی یا تخلیه کیسه دائمی دارید. فیلتر بهداشتی یا خروجی HEPA هم از دیگر مشخصات قابل‌توجه این مدل است که می‌تواند هوای خروجی را تا بیشترین حد تصفیه می‌کند. قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه لوله خرطومی، سیستم سیم‌جمع‌کن خودکار، قابلیت پارک لوله تلسکوپی در زیر و پشت دستگاه، و قدرت بالای مکش از دیگر مشخصات این محصول است که آن را به گزینه‌ای قابل‌تأمل برای مصرف‌کنندگان مختلف تبدیل می‌سازد.پارس خزر برای جاروبرقی مدل VC-2500W در کنار طراحی زیبا و قدرت مکش بسیار خوب از کنترلر بر روی دسته لوله خرطومی استفاده کرده است که می تواند جارو کشیدن را آسان تر کند و البته حس رضایت از داشتن یک محصول خوب را افزایش دهد. این کنترلر قابلیت این را خواهد داشت که بتواند میزان مکش را تنظیم و یا دستگاه را خاموش و روشن کند. استفاده از فیلتر بهداشتی HEPA که توانایی تصفیه هوای خروجی را دارد. همچنین وجود محافظ حرارتی موتور در هنگام پر شدن پاکت جاروبرقی یا گرفتگی لوله خرطومی یکی دیگر از قابلیت های این محصول است.

قیمت این جاروبرقی از  2.789.000 تا 3.431.000تومان است.

 

جاروبرقی‌های کیسه ای به درد آپارتمان‌های کوچک امروزی می‌خورند و به طور کلی برای این فضاها کاربردی‌اند. در این جاروبرقی میزان مکش و خاموش و روشن شدن آن با دکمه هایی برروی دسته تنظیم میشود .دکمه تنظیم قدرت مکش هم که برای آن تعبیه شده باعث مصرف بهینه انرژی می‌شود.

 

کابل آن 5 متری است و به واسطه‌ی آن محدوده عمل 8 متری به شما داده خواهد شد و اقلامی نظیر انواع برس که هم به همراه آنست که می‌توان تمام زوایای مورد نظر و گوشه‌ها را به راحتی تمیز کنید، در انتها نیز با کمک سیم جمع کن خودکار به راحتی کابل را می‌توان جمع کرد.

از قابلیت های این جاروبرقی پارس خزر فیلتر ورودی میکرو فیلتر و فیلتر خروجی آن است.میکروفیلتر آن آلاینده را به راحتی جذب می‌کند و سیستم تنفسی را هم تحت تاثیر قرار نخواهد داد. لوله آن هم تلسکوپی بوده و برای همین تنظیم آن متناسب با قدتان جهت جلوگیری از خم شدن و آسیب به کمر بسیار کاربردی است افزون بر آن مجهز به قسمت پارک لوله تلسکوپی در حالت ایستاده هم هست.تمام این ویژگی‌های مثبت به شما نوید خرید یک کالای کاربردی و توانمند را خواهد داد.

 

 

 

جارو برقی های 2500 وات پارس خزر مدل زیمنس با وزن 6.2کیلوگرم ساخت و مونتاژ کشور آلمان می باشد.

 قابلیت تغییر سطح مکش با استفاده از ولوم موجود برروی بدنه دستگاه به سه حالت سرامیک،فرش و مبلمان  باعث شده تا جارو برقی های 2500 وات پارس خزر مدل زیمنس  به راحتی بتواند تمام  سطوح را از گرد و غبار پاک کند.

نصب فیلتر گرد و غبار دو گانه برروی این مدل جاروبرقی ها باعث شده تا هوای خروجی از جاروبرقی  تصویه شده و عاری از هرگونه گرد و غبار و ذرات آلرژی زا باشد.این فیلتر ها قابل شستشو و تعویض می باشند.

 حجم کیسه های گرد و غبار در این  مدل جارو برقی 2500 وات زیمنس 4 لیتر  است،طراحان این مدل جاروبرقی به منظور سهولت کاربران هر دو نوع کیسه های یک بار مصرف و دائمی را برای این جارو برقی منظور کردند تاکاربران را از این نظر راضی نگه دارند ،زیرا کیسه های یک بار مصرف پارچه ای  در هنگام تخلیه بیشترین تماس با دست و ایجاد حساسیت و کیسه های پلاستیکی کمترین تماس با دست  و حداقل  امکان ایجاد حساسیت و آلرژی را دارند.

سیم کابل 8 متری  جارو برقی 2500 وات زیمنس  باعث شده تا به راحتی و بدون قطعی برق  تا شعاع 10 متری قابل استفاده باشد،علاوه براین طراحی ارگونومیک و لوله تلسکوپی و خرطومی این جارو برقی  به صورت منعطف باعث شده تا استفاده طولانی مدت از این جارو برقی هیچگونه خستگی و کوفتگی در فرد ایجاد نکند.

ویژگی دیگر این جارو برقی 2500 وات زیمنس استفاده از سری پارویی 27 سانتی متری  است،که امکان پاکسازی  بهترسرامیک و پارکت و امکان نظافت  محدوده وسیع تر ی، درزمان کمتر را به کاربر میدهد.دو عدد سری مخصوص مبلمان و گوشه های داخلی  دیوار در این جارو برقی قرار گرفته، جهت استفاده اسان تر از این دو سری و حفاظت از آنها در برابر آسیب های احتمالی میتوانید ،آنها را در بدنه جارو برقی جانمایی کنید.